Loading...

Kur Fırtınası Başlıyor! Amerika Tarih Verdi! Video Mp3 indir

Loading...
Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on May 22, 2019

 • ABD'den son tehdit! Amerikan hükümeti yaptırımlar için tarih verdi! Ekonomik kriz resmen başlıyor! Bayramı zehir edecekler! Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut konuyu yorumladı.

Yorumlar

 • UĞUR YAĞMUR
  UĞUR YAĞMUR 1 month ago

  Türkiye; S400 almasın, havadan her türlü saldırıya açık halde kalmaya devam etsin, bu arada çakal sürüleri Akdeniz’deki ve Suriye sınırındaki petrol ve doğalgaz yataklarına çöksünler, sesimizi çıkaramayalım, her sekiz senede olağan hale gelen ekonomik krizlerle yaşamaya devam edelim. Zaten Akdeniz petrolünden pay alınca bir daha cari açık, kriz görmeyiz diye düşünüyorum. Bu, ya istiklal, ya kriz dayatmasıdır. Hükümet üstü bir konudur, devlet aklının en doğru kararı vereceğine inanıyorum, en azından inanmak istiyorum.

 • Aogoz Ogoz
  Aogoz Ogoz 1 month ago

  Sen s400u almasanda onlar belli bir sure sonra yine dolari yukseltirler dik durma zamani muhakkak S400 ler alinmali cunku bunlar hepsi yarinlar icin bir tuzak bu oyuna dusmemek lazim almamiz zaruri

 • Orkun Kubilay
  Orkun Kubilay 1 month ago

  S-400’ü almasak mevzu bitecek mi? Menbiç mevzusu var daha , Doğu Akdeniz enerji savaşı var daha ... Yani sorunlar bitmez. S-400 kesinlikle savunmamız için şart. Romanya , Yunanistan, Suudi Arabistan ‘da. bile olacak bizde olmayacak , öğle bir dünya yok .

 • Emine Aksun
  Emine Aksun 1 month ago

  Ben bir vatandaş olarak s-400un alınması taraftariyim.umarim brunson da olduğu gibi geri dönüş yapmayiz

 • Adem Gok
  Adem Gok 1 month ago

  Amerika istemiyor almayalım,Amerika istemiyor suriyeden çıkalım dibimize terör yuvası kurulsun ,Amerika istemiyor akdenizi bakalım .....eeeee ne kaldı!Ülkeyi de teslim edelim o zaman.

 • Laz burnu53
  Laz burnu53 1 month ago

  S400 almayinca türkiye ekonomide şahlanicakmi hayır başka sebeple yaptirim bulcak türkiyenin büyümesini bölgede güçlenmesini hiçbirzaman istemiyorlar büyük israil kurulması yolunda türkiye engel oyuzden..

 • ezgiss xx
  ezgiss xx 1 month ago

  Deniz gezmis ve arkadaslarinin tam bagimsiz turkiye icin idami geliyor aklima... Oysa simdi ambargo tehdidiyle tir tir titriyoruz yaziklar olsun bize

 • Takotsubo Karoshi
  Takotsubo Karoshi 1 month ago

  Taviz vermemek lazım. Ne olacaksa olsun. Taviz tavizi doğurur. ABD 🇺🇸 en sonunda Türkiye 🇹🇷 saldıracaktır. ABD Hava savunma sistemi güçlü bir Türkiye istemiyor. S 400 her ne pahasına olursa olsun alınmalıdır.

 • Samil Boyraz
  Samil Boyraz 1 month ago

  Enver bey amerika bizi kusatiyo hatta kusatti artik ok yaydan cikti bence s-400 leri almasi lazim daha once dedigim gibi akdeniz cok sicak her an patlaya bilir

 • BERK TÜRKOĞLU
  BERK TÜRKOĞLU 1 month ago

  S-400 Almazsak İrandan sonra sıra bizde bunu lütfen unutmayın S400 almasak bile Amerika bizi suriyeden çıkmaya ve kürt devletini tanımaya zorlayacak çıkmayınca da uçak gemilerini kapımıza doğru sürecek çok akıllıca davranıp toplumsal bütünlük sağlanıp ülke gerçek vatanseverler ile birlikte ortak akılla toplumsal uzlaşı ile yönetilmeli S400 alırsak arkasından su37 lerden alıp elimizi güçlendirip amerikayı beklemeliyiz aksi takdirde kapıyı açık bırakıp hırsızı davet etmiş oluruz ekonomik yaptırımla en fazla lüksümüzden vazgeçmiş oluruz diğer türlü egemenliğimizden

 • Detector Academy
  Detector Academy 1 month ago

  Bıktık yıllarca yan gitmekten.

 • Hakan Sarikaya
  Hakan Sarikaya 1 month ago

  Başlayacağım dolarına ülkeye savaş açılacak sen böyle boş boş konuş niye istemiyorlar s400 leri bizi rahat zayiat vermeden bombalamak için uyanın artık birlik zamani

 • Berati Koca
  Berati Koca 1 month ago

  Ekonomimiz iyi olsaydı har yiyip harman savurmasaydık tramp anca köpek gibi havladığıylan kalırdı suç trampdamı? Yoksa bizim akıllılardamı?

 • mahmut mahmutoglu
  mahmut mahmutoglu 1 month ago

  Öyle yada böyle Amerika eninde sonunda Türkiye’ye saldıracak. S400 ler ne olursa olsun alınmalı.

 • Baysembay Baybay
  Baysembay Baybay 1 month ago (edited)

  İnanmam.bugun Amerikadan gelen viski likor bilimum alkollu icecege %70 gumruk indirimi yaptik sukurler olsun.Amerika minnet duyuyor,halkimiz doya doya icsin.

 • Orçun
  Orçun 1 month ago

  Geçen seneki danışıklı dövüşün aynısı olacaktır, nasıl kurların artmasının zamların vs sebebi brunson olarak lanse edildiyse daha beter bir ekonomik çoküşün güya sebebi s400 olarak gösterilecek çomarlara..

 • Aykut Bodur
  Aykut Bodur 1 month ago

  bence 7 ler cok iyimser rakam

 • MİLLİYETÇİ BÜYÜK TÜRKİYE cCc

  s-400 bahane. amerikanın evanjelist/siyonist manyakları ve bunların kukla başkanları türkiyeyi açıkça düşman ülke statüsüne sokmak için kararı zaten aldı. s-400 almasakda f-35ler bize zaten verilmeyecekti. onun içinde bir bahane bulacaklardı. bundan sonraki adım ekonomik ambargo ve natodan çıkarılmamız olur. bunların bundan sonraki planı türkiyenin rusya ve iranlada arasını bozmak. suriyedeki 3-5 tane militanı din kardeşiyiz diye korumaya kalkarsak rusyaylada aramız bozulabilir. türkiye önce pkk ve ypgye odaklanmalı. sınırlarımızın dibinde amerika onbinlerce ypgliyi bize karşı savaşmaları için eğitip,donatıyor.

 • Hakan Kiper
  Hakan Kiper 1 month ago

  S400 ile insiyatif Türkiye'nin eline geçecek.Belki de 70 yıllık Amerikan boyunduruğundan ilk defa başımızı kaldırmış olacağız.

 • kayan yildiz
  kayan yildiz 1 month ago (edited)

  Panige gerek yok. Kadir geçesi nihat garipoglu sahur programinda (amerikada sabah oluyir) Trump'a kelime-i şahadet getirerek musluman yapacak ve bu iş huzur içinde cozulecek