Loading...

TÜRKİYE-YUNANİSTAN SAVAŞI MI GELİYOR? | EGE'DE LOZAN DENGESİ DEĞİŞTİ | DENİZ KUTLUK | PANKUŞ - 90 Video Mp3 indir

Loading...
Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Jul 17, 2019

 • #VeryansınTv'nin yaşaması için desteğiniz şart! https://www.patreon.com/tvveryansin bağlantı adresinden ya da tvveryansin@gmail.com adresinden bizlere ulaşarak destek olabilirsiniz. Destek verme konusunda bilgilendirici video için: https://twitter.com/Veryansin_Tv/stat... /// Gazeteci Erdem Atay #Pankuş'ta soruyor, E. Tümamiral Ali Deniz Kutluk anlatıyor. * ABD ve AB yaptırımları * Ege sorunu * Yunanistan'daki seçim ve sonuçları * Kriz büyüyecek mi? * Yunanistan ve Türkiye savaşa girebilir mi? * ABD'nin dengeyi bozmak için yaptığı hamleler. * Ege'nin Lozan denklemi değişiyor. // Editör notu: Vatansever ve cumhuriyetçi aydınların susmaması, bu toprakların değerlerinin unutulmaması, unutulanların hatırlanması için kanalın büyümesi kritik önemdedir. Bunun için bu toprakları seven her bir ferdin Veryansın Tv'ye en büyük desteği; * Programları izlemek, izletmek * Kanala abone olmak * Programları beğenmek * Kanalı ve programları mümkün olan platformlarda paylaşmak * Yukarıda paylaşılmış olan "Patreon" adresinden destek vererek sağlayabilirler. Yorumlarınız mümkün olduğunca okunacaktır. Bilgi, düşünce, öneri ve söyleyeceklerinizi tvveryansin@gmail.com e-posta adresine de gönderebilirsiniz.

Yorumlar

 • YOKEDİCİ_31
  YOKEDİCİ_31 1 month ago

  Ulan bi fettullahçı hımbıl sünepelere bak bi de şu adamdaki alfalığa karizmaya bak. Türk subayı böyle olur pirinç , badem vs olmaz

 • mustafa saral
  mustafa saral 1 month ago

  yunanca altyazili yapin da onlar.izlesin....bize gerek yok

 • mustafa midil
  mustafa midil 1 month ago

  Bu adamın devlet adamlığı duruşuna bayılıyorum

 • GüRHaN
  GüRHaN 1 month ago

  Hastası oldum şu adamın ya. Müthiş bir analizci ve çok iyi konuşuyor. Ellerinden öperim komutanım.

 • İbrahim Yaman
  İbrahim Yaman 1 month ago (edited)

  20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı' nın 45. yılıyla ilgili, birinci sınıf bir entelektüel olan sayın Cem Gürdeniz ve sayın Deniz Kutluk komutanlarımızdan program bekliyoruz, saygılar.

 • Lider Atatürk
  Lider Atatürk 1 month ago (edited)

  Amerika ve Avrupa iyi yetişmiş,Bilgili Askerlerini Emekli oldukdan sonra Devlet Mekanizmalarının her Alanında çalışdırmaya devam ederler biz de ise Akılsız ,Bilgisiz Beceriksiz sözde "Politikacılar " ise onları bir Köşeye atarlar.bunun artık degişmesi lazım.Devlet olarak böyle iyi yetişmiş ve Bilgili Askerlerimizi Emekliliklerinden sonra onlardan Faydalanmaya "Devletin " her Kademesinde devam etmeliyiz.

 • ERKUT
  ERKUT 1 month ago

  ABD nin şımarık piçi İsrail ile Avrupanın şımarık piçi Yunanistan ile uğraşmaktan bıktık

 • Orhan Albayir
  Orhan Albayir 1 month ago

  Yıllardır özlemini çektiğimiz seviye, bilgi birikimi. Veryansın tv adeta bir akademi oldu benim için. Hakkınız ödenmez

 • Bryan Uredi
  Bryan Uredi 1 month ago

  KESKE HER TURK SENIN GIBI TAHSILLI OLSAYDI BU GUN TURKIYE DUNYADA BIR LIDER OLURDU

 • ahmet yılmaz
  ahmet yılmaz 1 month ago

  türk silahlı kuvvatleri güçlendirme vakfında beraber çalıştık.sonra ergenekon kumpasında paşam,içeri alındı.bende onunla bir telefon konuşmamdan dolayı 40 gün yattım.yine böyle ketum ve mağrur duruşluydu.

 • Özkan ARSLAN
  Özkan ARSLAN 1 month ago

  Türkiye AKP ekonomik modeliyle devam ettiği sürece Yunanistan anlaşma yoluna gitmez. Kemalist devrimin üretim modeliyle nasıl güçlü ve saygı duyulan bir devlettik örneği ortada. Bu ekonomi ile kimse bize saygı duyup emellerinden vazgeçmez.

 • Ismail Yakar
  Ismail Yakar 1 month ago

  Yunanistan onemsiz bir sopadir. Bu sopayi kimin elinde tuttugunu bilmek ve ona gore posizyon almak gerekir.

 • Mustafa Ketenci
  Mustafa Ketenci 1 month ago

  Bu kanalın hakkı zor ödenir. Türkiyenin gerçek vatanseverlerini bu kanalı takip ederek tanıma imkanı buldum. Güven Şağban, Cem Gürdeniz, Beyazıt Karataş, Hasan Ünal gibi isimleri ilk defa bu kanalda tanıdım.

 • Rosalondon
  Rosalondon 1 month ago

  Herkes Devlet adamı olamıyor maalesef

 • emre05x
  emre05x 1 month ago

  Zaten savasin cikmasi icin gereken her seyi yapiyorlar. Olacaksa savas biz kimseden korkmayiz.

 • isa Sakar
  isa Sakar 1 month ago

  Çok güzel bir konuşmaydı. Sayın amiralim teşekkürler. Böyle kritik konuları akıl ve bilim dolu konuşmacılarla hepimizin anlıyacağı şekilde tane tane anlatan aydınları bize ulaştırdığı için veryansın TV yede teşekkürler. Saygılar

 • hakmut1976
  hakmut1976 1 month ago

  Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk geleceğini, Türk Cumhuriyeti' ni, sonsuza dek muhafaza etmek ve savunmaktır. Mevcudiyetinin ve geleceğinin tek temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. Gelecekte dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek içeride ve dışarıda bedhahların olacaktır. Bir gün, bağımsızlığını ve Cumhuriyet'ini savunmak mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın durumun imkân ve şartlarını düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şartlar, çok olumsuz bir mahiyette ortaya çıkabilir. Bağımsızlığına ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada örneği görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün limanlarına girilmiş (satılmış), bütün orduları dağıtılmış (bedelli) ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şartlardan daha kötü ve daha vahim olmak üzere, memleketin içerisinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, kişisel menfaatlerini, yabancıların siyasi hedefleriyle birleştirmiş olabilirler. Millet, fakirlik ve yoksulluk içerisinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk geleceğinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şartlar içinde dahi vazifen, Türk bağımsızlık ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

 • Hüseyin zıpkın
  Hüseyin zıpkın 1 month ago

  bugün bende abone oldum.... izleyen herkes abone ol butonuna bir zahmet dokunsun.......

 • mustafa çakmak
  mustafa çakmak 1 month ago

  Bu komutanın uluslararası ilişikilere bakışı mükemmel. Ve çok iyi biliyor bence. Şerefsiz FEto böyle zeki adamları harcadı

 • talat guneyli
  talat guneyli 1 month ago

  Ne kadar savaş istemesem de, Yunanlıları seviyorum desem de, barış içinde kardeşce yaşayalım desem de, adamların sürekli düşmanca tutumlarından bıktım bir sopayı çoktan hak ettiler !